Forum Polonii Strona Główna Forum Polonii
Polish Community Forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
PRAWA CZLOWIEKA NA JERSEY/ CZY JEST LAMANE
Autor Wiadomość
Marceli 

Wysłany: Nie Cze 14, 2009 9:04 am   

BlackMamba napisał/a:
Rzeczywiście bardzo ugeneralnione , teoretycznie koszt małego mieszkania na Jersey to mniej więcej średniej wielkości mieszkanie w Polsce. Raty mniej więcej takie same, a kredyt na Jersey dostać łatwiej. Dla osób, które chcą tu zostać na stałe to idealna opcja. Po co płacić komuś całe życie. Na stare lata jak zachce mi się wrócić do Polski, to przynajmniej moje dziecko nie bedzie musiało wynajmować.

o90 napisał/a:
teoretycznei wygląda fajnie, teoretycznie.
ale, pamiętajcie że na mieszkanie które będziecie spłacać z ewentualnego najmu
także nałożone sa kwalifikacje lub ich brak
pytanie brzmi czy uzyskasz z najmu owe 500/833 miesiecznie + koszt kredytu

jezeli chodzi o opcje "buy for rent", jest to delikatna sprawa, sporo poczatkujacych teraz na tym poplynelo, wlasciwy balans miedzy rata kredytu a czynszem jest teraz trudny do utrzymania, nalezy tez pamietac ze koszty przedzakupowe(prawnik, podatek, stampsy...) to nawet 15 k przy nieruchomosci 250 k, plus wyposazenie lazienki i kuchni - drugie tyle.

wiem ze banki daja kredyt na 3-4 wielokrotnosc rocznych zarobkow, czasami 5 krotnosc, zalezy od banku i twojej historii zarobkow

canicattinese 

Wysłany: Pon Cze 15, 2009 12:45 pm   

Nie mam zamiaru ubiegac sie o zasilek dla bezrobotnych i mam nadzieje ze ubiegac nie bede sie musial,a ty obeznany swiatowcu gdybys choc na chwile wychylil nos z tej pipidowy wiedzialbys ze gdzie indziej tez masz raczej bardzo marne szanse na jego otrzymanie.

[ Dodano: Pon Cze 15, 2009 12:49 pm ]
I byloby na tyle cos za bardzo zaczyna mnie draznic ten temat.Pozdrawiam.Bartek

komp_koniec.jpg
KONIEC
Plik ściągnięto 6 raz(y) 33,17 KB

Ostatnio zmieniony przez canicattinese Pon Cze 15, 2009 12:50 pm, w całości zmieniany 2 razy  

BlackMamba 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 2:01 pm   

Taka mała jeszcze jedna uwaga, na Jersey raczej nie sprzedają mieszkań w stanie surowym, bez wyposażenia łazienki i kuchni. To chyba tylko w Polsce oddają gołe ściany. A cena jest podobna do mieszkań w UK.

Odpowiedz do tematu