Forum Polonii Strona Główna Forum Polonii
Polish Community Forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Podziekowania!
Autor Wiadomość
Remi 

Wysłany: Sro Cze 26, 2013 12:00 am   Podziekowania!

Podziękowania
Serdeczne podziękowania w imieniu malutkiej Patrycji

Chciałabym serdecznie podziękować kochani za waszą nie ocenioną pomoc finansową i zainteresowanie ciężką sytuacją malutkiej Patrysi ,która każdego dnia dzielnie stawia czoło tej okropnej chorobie.
Cała sytuacja jest dla nas nowa , nie wyobrażalnie trudna walka o życie , cały nasz spokojny świat nagle rozpadł się na malutkie kawałeczki , które teraz starannie składamy, staramy się doceniać każdą lepszą chwilę …
Od postanowienia diagnozy szpital stał się naszym drugim domem , w którym spędzamy wiele tygodni , w tej sytacji musiałam poświęcić moją dotychczasową pracę gdyż opieka nad córką jest dla mnie najważniejsza , ponieważ obecnie ma tylko mnie…
Cały czas szukamy odpowiedniej metody leczenia również za granicą , gdyż lekarze onkolodzy sami nie mają pewności co będzie najlepsze , ciągle zmieniają decyzję , wąchając się nad 18 miesięczną chemioterapią a 6 tygodniami radioterapii , która może spowodować nieodwracalne szkody ….
Serdecznie dziękuje za wielkie serce i dobrą wole w imieniu Patrycji , dla której jakakolwiek pomoc finansowa przybliża ją do normalnego funkcjonowania , sprawia że jej świat może chodź na chwilę stać piękniejszy gdy spełniają się jej marzenia. Głęboko wieże ,że okazana przez was siła serca i przyjazna dłoń będzie nas wspierać w dalszej walce z chorobą .
Wasza pomoc jest dla nas świadectwem, że są ludzie dobrej woli i wielkiego serca dla których dobro dziecka jest wartością nadrzędną.

Mama Patrycji-Sylwia Grucel

904431_453821578020211_427976507_o.jpg
Plik ściągnięto 23 raz(y) 88,46 KB

Ostatnio zmieniony przez Remi Sro Cze 26, 2013 12:01 am, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu