Forum Polonii Strona Główna Forum Polonii
Polish Community Forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie wybacze ci, Polsko.
Autor Wiadomość
skaut 
Site Admin

Wysłany: Nie Maj 20, 2007 8:54 pm   Nie wybacze ci, Polsko.

...

poniu

Wysłany: Sro Maj 23, 2007 10:44 pm   MOJE PIĘĆ GROSZY

ja to chyba jesli mam jakis żal to tylko do siebie samego... za swoja nieudolność w naszym trudnym kraju, może za lenistwo, moze za obarczanie wszystkich innych oprócz siebie samego za swoje niepowodzenia.. przeciez tu do cholery jest o wiele trudniej..i idzie mi całkiem nieźle.... a tam rodzina, przyjaciele - jakoś dają radę..gratuluje im z całego serca...i powiem że dopiero teraz zrozumiałem i doceniłem to czego nie mam a miałem cały czas w zasięgu ręki........boże jak ja sie ciesze że mam tu swoja druga połówkę..... tu tez jest wspaniale...pomimo wielu niedogodności.....

Rafal_D

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 4:05 pm   Re: MOJE PIĘĆ GROSZY

poniu napisał/a:
ja to chyba jesli mam jakis żal to tylko do siebie samego... za swoja nieudolność w naszym trudnym kraju, może za lenistwo, moze za obarczanie wszystkich innych oprócz siebie samego za swoje niepowodzenia.. przeciez tu do cholery jest o wiele trudniej..i idzie mi całkiem nieźle.... a tam rodzina, przyjaciele - jakoś dają radę..gratuluje im z całego serca...i powiem że dopiero teraz zrozumiałem i doceniłem to czego nie mam a miałem cały czas w zasięgu ręki........boże jak ja sie ciesze że mam tu swoja druga połówkę..... tu tez jest wspaniale...pomimo wielu niedogodności.....

Nic dodac,nic ujac...

anyol

Wysłany: Nie Cze 03, 2007 10:01 pm   

nie wiecie???!!! bedac na wyspie przez rok wraz z zona odlozylismy 50000zl na polskim kacie i mamy tutaj w angielskim banku 10000funtow i wcale specjalnie nie oszczedzamy. ja pracuje na budowie (jako zwykly pomocnik od lopaty!!!) a zona albo jakies hotele albo sklepy. czy to mozliwe w polsce... a ceny za zywnosc sa takie same jak tu. chcialbym wrucic do polski i otwozyc jakas firme ale przeciez oni zaraz sie upomna o podatki... i po firmie a pewnie musial bym wracac tu ponownie zeby odrobic dlugi jak wiekszosc polakow ktora tu przyjechala.

Gierma 
Nikt Wazny

Wysłany: Sob Sie 18, 2007 1:36 am   

anyol napisał/a:
(...) wraz z zona odlozylismy 50000zl na polskim koncie i mamy tutaj w angielskim banku 10000funtow (...)

No to po co wyjezdzac?
Zainwestujcie kase, w tym tempie w ciagu 6-8 lat bedziecie miec lekko ponad milion PLN, a wtedy juz mozna kombinowac i zyc nie pracujac. A wlasciwie: robiac to co sie lubi.

Odpowiedz do tematu