Forum Polonii Strona Główna Forum Polonii
Polish Community Forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
ESKA Z MIELCA NIGDYYYYYYYYYYY WIECEJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
dimka77

Wysłany: Sro Lis 28, 2012 9:35 am   ESKA Z MIELCA NIGDYYYYYYYYYYY WIECEJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!

Skorzystalam z Eski moze dwa/trzy razy w ciagu 11 lat pobytu na wyspie!!!!!! Nigdy wiecej!!! Podaje ich do sadu za to co robia! W ub tyg podalam paczke 2 kg TAK tylko 2 kg, zaplacilam za przewoz paczki z Jersey do Polski i zaplacilam za przesylke pocztowa z Polsce z gory tu na Jersey. Paczka dojechala a chamy z Eski wyslali ja kurierem i osoba, dla ktorej to mial byc prezent zostala poproszona o kolejna oplate!!!!!!!!!!! Za paczke zaplacono wiec dwukrotnie. Zadzwonilam do Eski a pan cham z gory wydarl morde: CO PANI CHCIALA DUPE SZKLEM WYTRZEC? tak to jego slowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem zszokowana tym postepowaniem, takiego chamstwa dawno nie spotkalam, pomimo, ze wiedzialam, ze to tacy ludzie myslalam, ze cos sie zmienilo, niestety nic. Ja juz teraz nie podaruje i zeby kosztowalo mnie to 5 tys funtow podam sprawe do sadu, zeby chamow nauczyc i dziwie sie, ze ludzie z Mielca dalej korzystaja z ich uslug gdzie sa inne firmy konkurencyjne i przynajmniej potrafia sie zachowac. ESKA TO KUPA CHAMOW i ZLODZIEI, kradna w zywe oczy. Za takie traktowanie i naciaganie ludzi sprawa bedzie w sadzie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie podaruje!

Obudzcie sie korzystajcie z innych busow, bo te chamy maja was za nic!!!!!!!!!!

Jest J&M i inni! Sa tansi i dla ludzi, ESKA to banda, ktora mysli, ze swoich klientow burakow bedzie tak traktowac, nie bedzie!

eskamielec 
ESKA

Wysłany: Wto Gru 11, 2012 1:33 pm   

Po przeczytaniu wiadomości aż mnie zatkało trzeba mieć tupet i być bardzo złym i wyrachowanym człowiekiem żeby tak napisać - internet przyjmie wszystko.
To właśnie ja byłem kierowcą ESKI w dniu 22.11.12 i przyjąłem paczkę, która ważyła 3 kg (jak sie okazało po zważeniu jej na poczcie ) a przekazano mi 5 funtów za przewiezienie jej do Polski i wysłanie. Jak to już czyniliśmy wysłałem ją - koszt wysłania 19 zł, a więc na funty to 4 zostaje tylko 1 funt za przewiezienie jej z Jersey i wysłanie. Chciałbym aby ktoś się podpisał tak jak ja się podpiszę pod tą wiadomością. Ja pracuje w firmie ESKA 5 lat. Firma istnieje 25 lat i nikt nigdy nie słyszał o takiej osobie która chciała by nas tak oszukać i wykorzystać napisać takie draństwo nieprawdziwe. Wielu ludzi uczciwych, wspaniałomyślnych i dobrych poznałem na Jersey, którzy napiwki dawali mi po 5 funtów. Ja osobiście i my jako firma oczekujemy tej obiecanej sprawy sądowej, co 3 miesiące będziemy o niej przypominać. Jednocześnie żądamy ujawnienia się i podpisania tej osoby niech ludzie na Jersey i w Polsce znają ją. My na pewno sprawę do sądu skierujemy za oszczerstwa wyzwiska i pomówienia. Jeżeli nie otrzymamy adresu i danych zwrócimy się do Lublina po adres dimki77.

Kierowca Bogdan z PTHU ESKA

Mała 

Wysłany: Wto Sty 08, 2013 1:06 pm   

To prawda.Eska to firma która ma ludzi za nic.Ja też miałam z nimi problemy.Nie bede wchodzić w szczegóły ale uważajcie na nich.Jak co kolwiek się stanie,dostaniecie kupę wyzwisk od P.Kamińskiego.Nie chcę nikomu ubliżać ale takie zachowanie jest niedopuszczalne dzisiaj,kiedy jest taka konkurencja.

Odpowiedz do tematu