Forum Polonii Strona Główna Forum Polonii
Polish Community Forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Dług
Autor Wiadomość
samiy 

Wysłany: Pią Cze 04, 2010 8:03 pm   Dług

Witam wszystkich.
Chciałbym poruszyc niezbyt miły temat długu.
Czy ktoś miał problem z nie uczciwym kolegą (koleżanką) któremu porzyczył pieniądze i na zwrot nie mógł sie doczekać miesiącami.
Jak sobie z tym problemem poradziliście?

Gotrek 

Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 10:22 am   Re: Dług

samiy napisał/a:
Witam wszystkich.
Czy ktoś miał problem z nie uczciwym kolegą (koleżanką) któremu porzyczył pieniądze i na zwrot nie mógł sie doczekać miesiącami.
Jak sobie z tym problemem poradziliście?

niektórzy czekają latami i tłumaczenie zawsze to samo - za miesiąc za tydzień...

sasiadka 

Wysłany: Nie Mar 20, 2011 4:59 pm   Re: Dług

[quote="samiy"]Witam wszystkich.
Jak sobie z tym problemem poradziliście?[/quote
jest taka firma na Jersey Petit Debt. zadzwon i pogadaj. jesli mozesz udowodnic ze pozyczyles ( swiadka, cos na pismie) to oni wszystkim sie zajma. musisz tez wiedziec gdzie dana osoba pracuje tak zeby mogli sciagac mu z pensji. to dzala. polecam

Turek 

Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 7:12 pm   Re: Dług

[quote="sasiadka"]
samiy napisał/a:
Witam wszystkich.
Jak sobie z tym problemem poradziliście?[/quote
jest taka firma na Jersey Petit Debt. zadzwon i pogadaj. jesli mozesz udowodnic ze pozyczyles ( swiadka, cos na pismie) to oni wszystkim sie zajma. musisz tez wiedziec gdzie dana osoba pracuje tak zeby mogli sciagac mu z pensji. to dzala. polecam

Witam. Mam podobny problem. cieągnie się to już 2 rok a od dobrego pól roku nie widziałem typa na oczy. Chodzi nie o małe pieniądze więc nie daje mi to spokoju!! Mam pytanie o tą firme Petit Debt. - jesli nie wiem gdzie ta kanalia mieszka obecnie bo uciekając przede mną zmianił już kilkakrotnie miejsce zamieszkania i wiem że ta osoba nigdzie nie pracuje bo udaje marnego handlarzyne używanymi autami to czy ta firma jest mi w stanie pomóc?????
No i czy możesz mi podać jakieś namiary na tą firmę??? Dodam tylko że Psy na tej wyspie mi nie pomogą!! To woogle jest jakaś parodia z Policją na tej wyspie ale to już odrębny temat.

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

karolek1400 

Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 9:59 pm   dlug

A jesli TYPA nie ma i jest w Polsce?
Ostatnio zmieniony przez karolek1400 Wto Kwi 09, 2013 10:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Turek 

Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 10:35 pm   Re: dlug

karolek1400 napisał/a:
A jesli TYPA nie ma i jest w Polsce?

Wiesz o kogo chodzi lub znasz kanalie i pytasz czy czysta ciekawość?? Na drugim końcu świata go znajdę jak trzeba! Świat jest mały!

tetrus 
tetrus

Wysłany: Wto Lut 23, 2016 5:17 pm   

Jeśli kwota jest znaczna, to warto wynająć firmę zajmującą się windykacją. Miałem podobny problem i pomogła mi Agencja detektywistyczna, której zapłatą był procent od odzyskanej kwoty.

Odpowiedz do tematu