Forum Polonii Strona Główna Forum Polonii
Polish Community Forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy są na tym forum jacyś podróżnicy?
Autor Wiadomość
AgaB 

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 6:46 pm   Czy są na tym forum jacyś podróżnicy?

Nie wiem czy to pytanie jest na miejscu, skoro przywiało was aż na wyspę, ale raz kozie wio... więc czy Jersey można potraktować jako bazę wyskokową do innych miejsc? Może ktoś z was w wolnych chwilach podróżuje w jakieś egzotyczne miejsca i nie mam na myśli Polski :-) ? :twisted:

o90

Wysłany: Pon Maj 14, 2007 7:24 pm   

przelom lutego i marca , miesiac dookola Indii.
Jersey jako baza, czy ja wiem...
taniej ..Polska jako baza.
Z Polski myk do Londyny za psie grosze bylekiedy z wyprzedzeniem
i wio byle gdzie.
z Jersey, no czasem jest to droga przez meke.
flybe bmi ba do Londynu jakso zawsze mi wychodzi drozej z Jersey to Londynu jak z Polski.
W Indiach oczywiscie bylo w deche. :wink:

BlackMamba 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 8:27 pm   

Faktycznie, jak baza to tylko z Polski, taniej i łatwiej się "wydostac". Mogę polecić Tunezję, tanio, fajnie, najlepiej ze znajomymi. O wiele bezpieczniej jak w Egipcie, można ją tak na prawdę zwiedzać samemu.
Wycieczka na Saharę i nocleg w hotelu na środku pustyni, to jest to. Tylko trzeba uważać na skorpiony ;-) . :shock:

AgaB 

Wysłany: Nie Cze 03, 2007 7:12 pm   Aż tak egzotycznie nie będzie...

:D Moje plany na ten sezon nie będzie aż tak egzotyczny... Belgia, Rumunia, Kawałek Hiszpani i Portugalii..próbuję to wszystko skleić żeby mnie finansowo nie zabiło i było ciekawie. Ja korzystam z tanich linii, hosteli, itp Moje marzenie ? może uda mi się kiedyś nazbierać na Kubę....

m@jki25

Wysłany: Czw Cze 28, 2007 12:01 am   

Przelomem sierpnia i wrzesnia 06 :
Hiszpania, Portugalia, Giblartar , Andora i Szwajcaria, a jako trasa przelotowa Wlochy, Francja, Austria,Lichtenstein i Czechy do Polski.Najbardziej podobala mi sie Hiszpania i Szwajcara (ach te ceny :shock: ) Portugalia jest dobra do lezenia na plazy ...nic wiecej.Andora - Piekny przystanek na uzupelnienie zapasow po konkurencyjnych cenach (karton fajek 11 Euro :D )
W planach Indie , Chiny i Japonia (sam nie wiem kiedy :roll: )
A Jersey jako baza wypaowa to dobra jest jak sie chce zwiedzic Francje lub Guernsey :twisted:
Jesli Ktos chcialby jakies konkretne info na temat tych krajow(kosztow itp )to prosze bardzo.. :)

Kinga

Wysłany: Pią Cze 29, 2007 12:56 pm   

Witam wszystkich podroznikow!
Jersey rzeczywiscie nie nalezy do najlepszych miejsc wypadowych, ale przynajmniej jestes w stanie odpowiednio zarobic na podroze.
W zeszlym roku spedzilam 3 miesiace w Indiach - glownie w Himalajach, na safari w rezerwacie tygrysa, Uttaranchal, Uttar Pradesh. Ostatnie 2 tygodnie spedzilismy na przepieknych Andamanch - glownie na nurkowaniu i lezeniu pod palmami.
Bylam tez w Egipcie - nisetety nie moge za duzo powiedziec o kraju - caly pobyt spedzilam pod woda na nurkowaniu!
Jednakze bardzo polecam Maroko - zwlaszcza Marrakesh.
Pare lat temu bylam w Skandynawii - finska Laponia, polnocny przyladek, fiordy norweskie, etc..Bardzo pieknie - ale tez bardzo drogo.
Zwiedzilam wiekszosc krajow europejskich.
Planuje polroczny wyjazd do Tajlandii i Indii pod koniec 2008.
Moje glowne zainteresowania to scuba diving, flora i fauna.
Czy ktos nurkuje na Jersey??
Pozdrawiam

anecia8210

Wysłany: Sob Lip 07, 2007 2:30 pm   anecia8210

Chcesz ponurkowac, to zapraszam na kolejna wysepke- Malte, co do nurkowania niesamowite miejsca, wrazenia. Ja byc moze pewnego dnia znajde sie na Jersey...::P- to kolejna wysepka, która mnie kręci.

Kinga

Wysłany: Nie Lip 08, 2007 4:32 pm   

Dzieki Anecia,
Slyszlam od paru innych osob, ze Malta jest bardzo dobra do nurkowania.
Nurkowalas moze na Gozo czy na samej Malcie. Jesli tak to ktora wyspa jest lepsza?
Slyszalam takze ze Chorwacja jest ponoc dobra. Bylas moze? Jesli tak to mozesz mi powiedziec w ktorej czesci Chorwacji?
Jesli chodzi o Jersey - wkrotce wybieram sie na pierwsze nurkowanie!
Ale boje sie, ze po Egipcie i Andamanach, Jersey okaze sie ciemna, zimna tonia!

human13 

Wysłany: Pon Maj 25, 2015 2:43 pm   

Witam szanownych podróżników. Udało mi się odbyć podróż do Rzymu, Berlina, Pragi, Wilna, Budapesztu. Przekroczyłam granice ze Słowacją. Podróże to moja pasja.

malami 

Wysłany: Pon Cze 22, 2015 10:20 am   

Mi się udało być w Rzymie, Paryżu, Barcelonie i Berlinie. Bardzo lubię podróże. Na tę chwilę nie mam na nie aż tyle czasu, ale mam nadzieję, że niedługo wrócę do mojego hobby. Póki co chcę zdobyć jakiś sprzęt do ćwiczeń, żeby nie wyjść z wprawy i kondycji do zwiedzania. Podoba mi się http://profitness.pl/rowe.../48-golf-m.html Słyszałam, że rowerki najlepiej się sprawdzają do utrzymania dobrej kondycji.

Odpowiedz do tematu